top of page

Kış Düğünü Fikirleri

Kış düğünü kadar büyülü bir şey var mı? Tatil müziğinden kış çiçeklerine kadar, bu mevsimlik düğün detayları en donuk günlere bile sıcaklık ve çekicilik katabilir. Düğün mekanınızın salonlarını kışlık nikahlar için süslemek üzereyseniz, bu neşeli kış düğünü fikirleri size ve konuklarınıza ilham verecektir.


1)Uygun bir yer seçin


Kış düğünleriniz için bir mekan seçerken, düğün temanızı düşünün. Konukların soğuktan korunmasını sağlayacak bir alan düşünebiliyor musunuz? Rahat bir kayak evi, dağlarda yapılacak bir düğün için oldukça fotojeniktir. Aralık düğün töreni için büyüleyici bir zemin istiyorsanız, tatil ışıklarının sergilendiği bir botanik bahçesi düpedüz büyülü olabilir.


2)Uzun kollu bir gelinlik seçebilirsiniz


Uzun kollu gelinliklerden tam anlamıyla yararlanabileceksiniz. İllüzyon kollardan yüksek yakalı dantel yakalara kadar her gelin tarzına uygun bir elbise bulabilirsiniz. Görünümünüzü şık bir süveter ile tamamlamayı veya maksimum sıcaklık için bir kürk eklemeyi unutmayın.


3-)Gelin çiçeğiniz için kış Çiçeklerinde çok fazla beyaz seçeneği mevcut


Tamamen beyaz düğün buketleri ile ilgili iyi olan şey, asla modası geçmeyecek olmalarıdır. Kış düğünleriniz için çeşitli dokularda beyaz çiçekler kullanmayı düşünün. Tonlu bir görünüm için gidiyorsanız, gardenya, düğün çiçeği ve beyaz bahçe güllerini öneririz.
56 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page